Data XVI konferencji to 2-3 grudnia 2021r.

Miło nam zakomunikować, że XVI Ogólnopolska Konferencja “Problemy jakości powietrza wewnętrznego w Polsce” odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia 2021 roku.

Tradycyjnie udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zarejestrowanie swojego uczestnictwa przy pomocy formularza – link. Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 26 listopada 2021 r.

W tym roku referat otwierający wygłosi prof. Lidia Morawska z Queensland University of Technology (QUT), Australia. Prof. Lidia Morawska wzięła udział w wielu fundamentalnych projektach naukowych poświęconych możliwości rozprzestrzeniania się epidemii (w tym SARS-CoV-1 i SARS-CoV-2) drogą powietrzną. W roku 2021 została zaliczona przez magazyn „Time” do grona 100 najbardziej wpływowych osób na Świecie. Liczymy, że podobnie jak w poprzednich latach uda się nam przygotować bardzo atrakcyjny program dotyczący różnorodnych problemów związanych z jakością powietrza w pomieszczeniach. Niedługo przedstawimy wstępny program konferencji.

UWAGA, ze względu na niepewną sytuację związaną z pandemią, obrady tym razem odbędą się on-line. Ma to niewątpliwie wady, ale z drugiej strony może dzięki temu uda nam się rozszerzyć zakres oddziaływania treści związanych z jakością powietrza wewnętrznego.